Wynagrodzenia
 

Sprawdź zarobki

Sprawdź!
 
Raport Płacowy

RaportPlacowy.pl
jedyne na rynku ogólnodostępne dane płacowe pochodzące bezpośrednio z firm.


Wynagrodzenia pochodzą z Raportu Płacowego, który powstał w wyniku badania przeprowadzonego jesienią 2013 przez Advisory Group TEST Human Resources. Dane zostały przekazane bezpośrednio przez działy personalne z 353 przedsiębiorstw i zweryfikowane przez konsultantów, co gwarantuje ich rzetelność.

Klientom, którym zależy na jak najszybszym skorzystaniu z danych o wynagrodzeniach, umożliwiamy zakup gotowych Raportów Płacowych, udostępnianych jeszcze tego samego dnia drog‘ elektroniczn‘. Konkurencyjna cena, darmowa wersja anglojęzyczna oraz program do benchmarku rynkowego, to cechy wyróżniaj‘ce raporty Advisory Group TEST Human Resources.Od ponad dwudziestu edycji badania płac zbieramy informacje, które pozwalaj‘ naszym Klientom na zatrzymanie w swoich strukturach kluczowych pracowników, ograniczenie fluktuacji oraz optymalizację kosztów i perspektywiczne planowanie budżetu - co jest nie do przecenienia w warunkach dynamicznie zmieniaj‘cego się rynku pracy.

Raport Płacowy
Serwis RaportPlacowy.pl prowadzony jest przez pracowników Działu Analiz i Raportów Płacowych firmy konsultingowej Advisory Group TEST Human Resources z central‘ w Krakowie, która działa w Polsce od 1991 roku. TEST przygotowuje profesjonalne, ogólnopolskie Raporty Płacowe dla przedsiębiorstw od końca lat 90tych.

Lista firm, która wzięła udział w ostatniej edycji badania:

1. 3Dconnexion Polska Sp. z o.o.
2. 3digital Sp. z o.o.
3. Aberit - agencja interaktywna
4. ABIS Sp. z o.o. Sp.k.
5. Accuromm Central Europe Sp. z o.o.
6. Addit Sp. z o.o.
7. Agora Poligrafia Sp. z o.o.
8. Altrad Poland Sp. z o.o.
9. Ambra S.A.
10. Ambra S.A. Zakład Produkcyjny w Biłgoraju
11. Andra Sp. z o.o.
12. Apator Mining Sp. z o.o.
13. Apator S.A.
14. Aperam Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o.o.
15. ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. ? Katowice
16. ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. ? Kraków
17. Arcen Polska Sp. z o.o.
18. Art Płakowice Sp. z o.o.
19. Astor Sp. z o.o.
20. Atlantic Sp. z o.o.
21. Austria Card Polska Sp. z o.o.
22. Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.
23. Aweco Polska Appliance Sp. z o.o. Sp.k.
24. Baby Design Group Puchała Sp.j.
25. Backer OBR Sp. z o.o.
26. Backer OBR Sp. z o.o. Zakład w Pyrzycach
27. Backer OBR Sp. z o.o. Zakład w Stargardzie
28. Backer OBR Sp. z o.o. Zakład w Stargardzie 2
29. Barwa Sp. z o.o.
30. BC&O Polska Sp. z o.o.
31. BCS POLSKA Sp. z o.o.
32. Bel Polska Sp. z o.o.
33. Belos-PLP S.A.
34. Biazet S.A.
35. BMS Poland Sp. z o.o.
36. Brugman Fabryka Grzejników Sp. z o.o.
37. C.F. Gomma Polska Sp. z o.o.
38. Carservis S.A.
39. CaseTech Polska Sp. z o.o.
40. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny 1 w Tomaszowie
41. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny 2 w Tomaszowie
42. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Opocznie
43. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Wielkiej Woli
44. CH2M HILL Polska LTD. Sp. z o.o.
45. CH2M HILL Polska LTD. Sp. z o.o. ? Centrum Usług Wspólnych
46. Classen-Pol S.A.
47. Clear Channel Poland Sp. z o.o.
48. Clifford Thames Sp. z o.o.
49. CMC Poland Sp. z o.o.
50. CMC Poland Sp. z o.o. ? Centrum Usług Wspólnych
51. Cogision Sp. z o.o.
52. Colian Logistic Sp. z o.o.
53. Compact Solutions Polska Sp. z o.o.
54. Computaris Polska Sp. z o.o.
55. Computaris Polska Sp. z o.o. ? Biuro w Białymstoku
56. Condite Sp. z o.o. S.K.A.
57. Corex Sp. z o.o.
58. Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o.
59. Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
60. Danone Sp. z o.o.
61. Danone Sp. z o.o. Fabryka w Bieruniu
62. Dartom Sp. z o.o.
63. Delfarma Sp. z o.o.
64. Dendro Poland LTD Sp. z o.o.
65. Donako S.A.
66. Doosan Babcock Energy Polska Sp. z o.o.
67. Duni European Finance Function Sp. z o.o.
68. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
69. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział w Katowicach
70. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział w Kielcach
71. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział w Krakowie
72. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział w Łodzi
73. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział w Warszawie
74. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział w Wysokiej
75. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział we Wrocławiu
76. Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
77. Ekoland Sp. z o.o.
78. Elektroskandia Polska S.A.
79. Elpe Elektroprodukt Sp. z o.o.
80. Eniro Polska Sp. z o.o.
81. Ericpol Sp. z o.o.
82. Ericpol Sp. z o.o. ? oddział w Krakowie
83. Ericpol Sp. z o.o. ? oddział w Warszawie
84. EUROBOX Polska Sp. z o.o.
85. EUROVITA Sp. z o.o.
86. Expo Silesia Sp. z o.o.
87. Fabryka Pił i Narzędzi ?WAPIENICA? Sp. z o.o.
88. FagorMastercook S.A.
89. Federal Mogul Bimet S.A.
90. FEIN Polska Elektronarzędzia Sp. z o.o.
91. FEV Polska Sp. z o.o.
92. Finnveden Metal Structures Sp. z o.o.
93. Firma handlowa Rolnik Sp.j.
94. Firma produkcyjna z województwa dolnośląskiego
95. Firma produkcyjna z województwa opolskiego
96. Firma produkcyjna z województwa pomorskiego
97. Firma produkcyjna z województwa śląskiego
98. Firma produkcyjna z województwa śląskiego
99. Firma produkcyjna z województwa wielkopolskiego
100. Firma usługowa z województwa mazowieckiego
101. Firma usługowa z województwa śląskiego
102. Firma usługowa z województwa wielkopolskiego
103. Firma usługowa z województwa wielkopolskiego
104. FKS i M Spomasz S.A.
105. FM Produkty dla Stomatologii Sp.j.
106. Foodmark Poland Sp. z o.o.
107. Foseco Foundry Vesuvius Poland Sp. z o.o.
108. Galaauto Sp. z o.o.
109. Galeco Sp. z o.o.
110. Gates Polska Sp. z o.o.
111. Geiger Automotive Polska Sp. z o.o.
112. Górażdże Cement S.A.
113. Górażdże Cement S.A. Przemiałownia Ekocem
114. GP People Sp. z o.o.
115. Groupe SEB Polska Sp. z o.o.
116. Groupe SEB Polska Sp. z o.o. ? Centrum Usług Wspólnych
117. Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
118. HEINEKEN Global Shared Services Sp. z o.o.
119. Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.
120. Herlitz Sp. z o.o.
121. Hi-P Poland Sp. z o.o.
122. Hispano Suiza Polska Sp. z o.o.
123. Hr Projekty Rozwoju
124. Huf Polska Sp. z o.o.
125. Huta Katowice Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.
126. Huta Łabędy S.A.
127. Hutchinson Poland Sp. z o.o. Zakład Bielsko-Biała
128. Hutchinson Poland Sp. z o.o. Zakład Żywiec 1
129. IFM Ecolink Sp. z o.o.
130. ILAS Polonia S.A.
131. Infover S.A.
132. Inter Cars S.A.
133. International Deco Logistics Sp. z o.o.
134. Ista Polska Sp. z o.o.
135. Jabil Global Services Poland Sp. z o.o.
136. Jacobi & Partner Industrieberatung Sp. z o.o.
137. Jantoń S.A. Sp.k.
138. Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.
139. JCommerce S.A.
140. Johnson Controls International Sp. z o.o.
141. JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o.
142. Jumapol S.C.
143. Jutrzenka Colian Sp. z o.o.
144. Jutrzenka Colian Sp. z o.o. Zakład w Bydgoszczy
145. Jutrzenka Colian Sp. z o.o. Zakład w Kaliszu
146. Jutrzenka Colian Sp. z o.o. Zakład w Poznaniu
147. K-EX Sp. z o.o.
148. Kanlux S.A.
149. Kemipol Sp. z o.o.
150. Kemipol Sp. z o.o. ? oddział Złotniki - Wrocław
151. Kirchhoff Polska Sp. z o.o.
152. Kirchhoff Polska Sp. z o.o. ? oddział w Gliwicach
153. Kleen-flo Europe Sp. z o.o.
154. Koelner Łańcucka Fabryka Śrub Sp. z o.o.
155. Koelner Polska Sp. z o.o.
156. Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o.
157. Koelner Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.
158. Kolporter S.A.
159. Kompania Piwowarska S.A. ? Biuro Zarządu w Warszawie
160. Kompania Piwowarska S.A. Browar w Białymstoku
161. Kompania Piwowarska S.A. Browar w Poznaniu i Siedziba Spółki
162. Kompania Piwowarska S.A. Browar w Tychach
163. Kromiss-Bis Sp. z o.o.
164. Kromiss-Bis Sp. z o.o. ? oddział w Chrzanowie
165. KZWM Ogniochron S.A.
166. KZWM Ogniochron Sp. z o.o. Sosnowiec
167. La Femme Cosmetics S.A.
168. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. ? oddział w Jarosławiu
169. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. ? oddział w Mielcu
170. Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
171. LM Wind Power Blades Poland Sp. z o.o.
172. Logstor Polska Sp. z o.o.
173. Logstor Polska Sp. z o.o. ? oddział w Elblągu
174. Logstor Polska Sp. z o.o. ? oddział w Gliwicach
175. Logstor Polska Sp. z o.o. ? oddział w Żorach
176. Logwin Air + Ocean Poland Sp. z o.o.
177. Lorenz Snack-World Services Sp. z o.o.
178. Lynka Sp. z o.o.
179. M-Logistic Sp. z o.o.
180. Maco Pharma Polonia Sp. z o.o.
181. Mando Corporation Poland Sp. z o.o.
182. Marbet Sp. z o.o.
183. Marbet Sp. z o.o. Zakład Produkcji Mebli w Czechowicach-Dziedzicach
184. Marley Polska Sp. z o.o.
185. Mecalux Sp. z o.o.
186. MHM Paech Sp. z o.o.
187. Miko Pac Sp. z o.o.
188. Mondi Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Stopce
189. Monier Sp. z o.o.
190. MT-Silesia Sp. z o.o.
191. MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.
192. Nawigator Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
193. NEO24.PL Sp. z o.o.
194. Neonet S.A.
195. NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
196. Nifco Poland Sp. z o.o.
197. Nittan Euro Tech Sp. z o.o.
198. nkt cables S.A.
199. nkt cables Warszowice Sp. z o.o.
200. Open-E Poland Sp. z o.o.
201. Otis Sp. z o.o.
202. Otis Sp. z o.o. ? oddział w Gdańsku
203. Otis Sp. z o.o. ? oddział w Krakowie
204. Paul Hartman Polska Sp. z o.o.
205. Pfeifer & Langen Polska S.A. Zakład Produkcyjny w Gostyniu
206. Pfeifer & Langen Polska S.A. Zakład Produkcyjny w Miejskiej Górce
207. Pfeifer & Langen S.A.
208. Pfeifer & Langen S.A. ? Glinojeck
209. Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
210. Pilkington IGP Sp. z o.o.
211. Pilkington IGP Sp. z o.o. ? Biuro w Warszawie
212. Pilkington IGP Sp. z o.o. ? oddział ?MAŁOPOLSKA? w Krakowie
213. Pilkington IGP Sp. z o.o. ? oddział ?MAZOWSZE? w Skierniewicach
214. Pilkington IGP Sp. z o.o. ? oddział ?METAL? w Białymstoku
215. Pilkington IGP Sp. z o.o. ? oddział ?POMORZE? w Bydgoszczy
216. Pilkington IGP Sp. z o.o. ? oddział ?ŚLĄSK? we Wrocławiu
217. Pilkington IGP Sp. z o.o. ? oddział w Szczecinie
218. Pilkington Polska Sp. z o.o.
219. PKS Gdańsk Oliwa S.A.
220. PM Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
221. PMPoland S.A.
222. Pneumat System Sp. z o.o.
223. POL-INOWEX S.A.
224. Politeknik Sp. z o.o.
225. Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o.
226. Ponetex Logistics Sp. z o.o.
227. PPHU Dormax
228. Pretorius Sp. z o.o.
229. Promat TOP Sp. z o.o.
230. PROMOTECH Sp. z o.o.
231. Prymat Sp. z o.o.
232. Prymat Sp. z o.o. ? Biuro Marketingu i Sprzedaży w Krakowie
233. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Remontów Energetyki ""BESTAL"" Sp. z o.o.
234. Rabugino Sp. z o.o.
235. Rawlplug S.A.
236. RCK Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.
237. Rehau Sp. z o.o.
238. Rehau Sp. z o.o. ? Biuro Handlowo-Techniczne w Gliwicach
239. Rehau Sp. z o.o. ? Biuro Handlowo-Techniczne w Warszawie
240. Rehau Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Śremie
241. Remet S.A.
242. Rieber Foods Polska S.A.
243. Robnet Sp. z o.o.
244. Roca Polska Sp. z o.o.
245. Roca Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Pool-Spa
246. Rolls-Royce Poland Sp. z o.o.
247. Rolls-Royce Poland Sp. z o.o. ? Morskie Centrum Usług Serwisowych
248. Rolls-Royce Poland Sp. z o.o. ? Regionalne Biuro Zakupowe
249. Rolnik Sp. z o.o.
250. Roto Frank Sp. z o.o.
251. Rotomat Sp. z o.o.
252. Royal Greenland Seafood Sp. z o.o.
253. RR Donnelley ESSC Poland Sp. z o.o.
254. RR Donnelley Europe Sp. z o.o. ? Kraków zakład nr 1
255. RR Donnelley Europe Sp. z o.o. ? Kraków zakład nr 2
256. RR Donnelley Europe Sp. z o.o. ? Warszawa
257. RR Donnelley Starachowice Sp. z o.o.
258. RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.
259. Sanha Polska Sp. z o.o.
260. Saria Polska Sp. z o.o.
261. Saria Polska Sp. z o.o. ? oddział Długi Borek
262. Saria Polska Sp. z o.o. ? oddział Przewrotne
263. Sensilab Polska Sp. z o.o. S.K.A.
264. Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
265. SFS intec Sp. z o.o.
266. SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
267. Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.
268. Siegenia-Aubi Sp. z o.o.
269. Silicon & Software Systems Polska Sp. z o.o.
270. Sils Centre Gliwice Sp. z o.o.
271. Simoldes Plasticos Sp. z o.o.
272. Sistema Poland Sp. z o.o.
273. Sistema Poland Sp. z o.o. ? oddział w Bielsku-Białej
274. Sistema Poland Sp. z o.o. ? oddział w Łodzi
275. Sitech Sp. z o.o.
276. Sofrecom Polska Sp. z o.o.
277. Sonel S.A.
278. Soneta Sp. z o.o.
279. SPM Sp. z o.o.
280. SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
281. SPX Flow Technology Polska Sp. z o.o. ? Biuro w Warszawie
282. Stegu Sp. z o.o.
283. Steinpol Central Services Sp. z o.o. ? oddział w Prudniku
284. Sumika Ceramics Poland Sp. z o.o.
285. Swedwood Poland Sp. z o.o. ? oddział w Skoczowie
286. Swedwood Poland Sp. z o.o. ? oddział w Wielbarku
287. T&P Polska Sp. z o.o.
288. TA Hydronics Sp. z o.o.
289. Tarkett-Polska Sp. z o.o.
290. TBMECA Poland Sp. z o.o.
291. Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
292. Teleca Poland Sp. z o.o.
293. Teleplan Polska Sp. z o.o.
294. Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.
295. Thales Polska Sp. z o.o.
296. The Heating Company Poland Sp. z o.o.
297. Tora-Zajdel II Sp. z o.o.
298. Toshiba Television Central Europe Sp. z o.o.
299. Toyo Seal Poland Sp. z o.o.
300. TPV Displays Polska Sp. z o.o.
301. Transporeon Sp. z o.o.
302. TRI Poland Sp. z o.o.
303. Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.
304. Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.
305. TRW Polska Sp. z o.o.
306. TRW Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pasów Bezpieczeństwa
307. TRW Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Poduszek Powietrznych
308. TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.
309. Tubes International Sp. z o.o.
310. Tubes International Sp. z o.o. ? oddział w Białymstoku
311. TUI Poland Dystrybucja Sp. z o.o.
312. TUI Poland Sp. z o.o.
313. U-Cont Sp. z o.o.
314. Unicard S.A.
315. UTC CCS Manufacturing Sp. z o.o.
316. Valmet Automotive Sp. z o.o.
317. Valvex S.A.
318. Van Gansewinkel Sp. z o.o. ? oddział w Krakowie
319. Van Gansewinkel Sp. z o.o. ? oddział w Legnicy
320. Van Gansewinkel Sp. z o.o. ? oddział w Oławie
321. Van Gansewinkel Sp. z o.o. ? oddział w Tarnowie
322. Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.
323. Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o.
324. Voith Industrial Services Sp. z o.o.
325. Voith Industrial Services Sp. z o.o. ? oddział w Gliwicach
326. Voith Industrial Services Sp. z o.o. ? oddział w Polkowicach
327. Voith Industrial Services Sp. z o.o. ? oddział w Poznaniu
328. Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
329. Vorwerk Dichtungssysteme Polska Sp. z o.o.
330. Vulcan Sp. z o.o.
331. Wamtechnik Sp. z o.o.
332. Wezi-Tec Sp. z o.o.
333. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
334. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Dobrem
335. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Gnaszynie
336. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Honoratce
337. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Kunicach
338. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Kupnie
339. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Lęborku
340. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Oleśnicy
341. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Toruniu
342. Wokas S.A.
343. Wokas S.A. ? oddział w Imszarze k. Białegostoku
344. Wokas S.A. ? oddział w Stoczku k. Czemiernik
345. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
346. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. ? oddział w Gdańsku
347. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. ? oddział w Poznaniu
348. Woodcote Poland Sp. z o.o.
349. Work Express Sp. z o.o.
350. Wuwer Sp. z o.o.
351. Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A.
352. Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A. ? wydział zamiejscowy w Chrzanowie
353. ZWS Silesia Sp. z o.o.