Wynagrodzenia
 

Sprawdź zarobki

Sprawdź!
 
Raport Płacowy

RaportPlacowy.pl
jedyne na rynku ogólnodostępne dane płacowe pochodzące bezpośrednio z firm.


Wynagrodzenia pochodzą z Raportu Płacowego, który powstał w wyniku badania przeprowadzonego wiosną 2015 przez Advisory Group TEST Human Resources. Dane zostały przekazane bezpośrednio przez działy personalne z 508 przedsiębiorstw i zweryfikowane przez konsultantów, co gwarantuje ich rzetelność.

Klientom, którym zależy na jak najszybszym skorzystaniu z danych o wynagrodzeniach, umożliwiamy zakup gotowych Raportów Płacowych, udostępnianych jeszcze tego samego dnia drogą elektroniczną. Konkurencyjna cena, darmowa wersja anglojęzyczna oraz program do benchmarku rynkowego, to cechy wyróżniające raporty Advisory Group TEST Human Resources.Od ponad dwudziestu edycji badania płac zbieramy informacje, które pozwalają naszym Klientom na zatrzymanie w swoich strukturach kluczowych pracowników, ograniczenie fluktuacji oraz optymalizację kosztów i perspektywiczne planowanie budżetu - co jest nie do przecenienia w warunkach dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Raport Płacowy
Serwis RaportPlacowy.pl prowadzony jest przez pracowników Działu Analiz i Raportów Płacowych firmy konsultingowej Advisory Group TEST Human Resources z centralą w Krakowie, która działa w Polsce od 1991 roku. TEST przygotowuje profesjonalne, ogólnopolskie Raporty Płacowe dla przedsiębiorstw od końca lat 90tych.

Lista firm, która wzięła udział w ostatniej edycji badania:

1. 3Dconnexion Polska Sp. z o.o.
2. 3digital Sp. z o.o.
3. A BLIKLE Sp. z o.o.
4. ABIS Sp. z o.o. Sp. K.
5. Abra S.A.
6. Access Business Group International Polska Sp. z o.o.
7. Accuromm Central Europe Sp. z o.o.
8. Action S.A.
9. Addit Sp. z o.o.
10. Agora Poligrafia Sp. z o.o.
11. Albea HPC Sp. z o.o.
12. Altrad Poland Sp. z o.o.
13. Ambra S.A.
14. Ambra S.A. Zakład produkcyjny w Biłgoraju
15. Amer Sports Financial Shared Service Sp. z o.o.
16. Amex Stationery Sp. z o.o.
17. Andra Sp. z o.o.
18. Anovo Poland Sp. z o.o.
19. Apator Mining Sp. z o.o.
20. Apator S.A.
21. Aperam Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o.o.
22. ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.
23. ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. - oddział w Krakowie
24. ArcelorMittal Poland S.A. - oddział w Chorzowie
25. ArcelorMittal Poland S.A. - oddział w Dąbrowie Górniczej
26. ArcelorMittal Poland S.A. - oddział w Krakowie
27. ArcelorMittal Poland S.A. - oddział w Sosnowcu
28. ArcelorMittal Poland S.A. - oddział w Świętochłowicach
29. ArcelorMittal Poland S.A. - oddział w Zdzieszowicach
30. ArcelorMittal Shared Service Center Europe Sp. z o.o.
31. Arcen Polska Sp. z o.o.
32. Armacell Poland Sp. z o.o.
33. Art Płakowice Sp. z o.o.
34. ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
35. Asco Numatics Sp. z o.o.
36. Asiston Sp. z o.o.
37. Assmann Electronic Sp. z o.o.
38. Astor Sp. z o.o.
39. Atlas Copco Polska Sp. z o.o.
40. Austria Card Polska Sp. z o.o.
41. Autocam Poland Sp. z o.o.
42. Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.
43. Awbud S.A.
44. Aweco Polska Appliance Sp. z o.o.
45. Backer OBR Sp. z o.o.
46. Backer OBR Sp. z o.o. Zakład w Pyrzycach
47. Backer OBR Sp. z o.o. Zakład w Stargardzie
48. Backer OBR Sp. z o.o. Zakład w Stargardzie 2
49. Barwa Sp. z o.o.
50. BC&O Polska Sp. z o.o.
51. Bel Polska Sp. z o.o.
52. Belos - PLP S.A.
53. Bergerat Monnoyeur Sp z o.o.
54. Biazet S.A.
55. Bitron Poland Sp. z o.o.
56. Biuro Marketingu i Sprzedaży Prymat Sp. z o.o. - Kraków
57. Boryszew S.A. - oddział Maflow w Tychach
58. Boryszew S.A. - oddział Maflow Zakład Chełmek 1
59. Boryszew S.A. - oddział Maflow Zakład Chełmek 2
60. Boshoku Automotive Polska Sp. z o.o.
61. Brainly Sp. z o.o.
62. Brenderup Sp. z o.o.
63. BrightONE Sp. z o.o.
64. BrightONE Sp. z o.o. - oddział we Wrocławiu
65. Brugman Fabryka Grzejników Sp. z o.o.
66. Buszrem S.A.
67. C.F. Gomma Polska Sp. z o.o.
68. Carservis S.A.
69. CaseTech Polska Sp. z o.o.
70. Caterpillar Poland Sp. z o.o.
71. Caterpillar Poland Sp. z o.o. Fabryka w Sosnowcu
72. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Tomaszów 1
73. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Tomaszów 2
74. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Opocznie
75. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Wielkiej Woli
76. CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
77. CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. - oddział w Ołtarzewie
78. CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. - oddział w Pile
79. CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. - oddział w Poznaniu
80. CH2M HILL Polska LTD. Sp. z o.o.
81. CH2M HILL Polska LTD. Sp. z o.o. - Centrum Usług Wspólnych
82. ChungHong Electronics Poland Sp. z o.o.
83. Clifford Thames Sp. z o.o.
84. CMC Centrozłom Sp. z o.o. Katowice
85. CMC Poland Sp. z o.o
86. CMC Poland Sp. z o.o. - Centrum Usług Wspólnych
87. CMC Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza (Mesh Fab)
88. CMC Scrapena S.A. Herby
89. Cogision Sp. z o.o.
90. Colian Logistic Sp. z o.o.
91. Colian Sp. z o.o.
92. Colian Sp. z o.o. Zakład w Bydgoszczy
93. Colian Sp. z o.o. Zakład w Kaliszu
94. Colian Sp. z o.o. Zakład w Lublinie
95. Colian Sp. z o.o. Zakład w Poznaniu
96. Colian Sp. z o.o. Zakład w Wykrotach
97. Compact Solutions Polska Sp. z o.o.
98. Compal Electronics Europe Sp. z o.o.
99. Condite Sp. z o.o. S.K.A.
100. Cooper Standard Polska Sp. z o.o.
101. Corex Sp. z o.o.
102. Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o.
103. CzasDzieci.pl Karp, Pawełczyk S.C.
104. Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o.
105. Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
106. Danone Sp. z o.o.
107. Danone Sp. z o.o. Fabryka w Bieruniu
108. Dartom Sp. z o.o.
109. Dayco Poland Sp. z o.o.
110. Delfarma Sp. z o.o.
111. Delitissue Sp. z o.o.
112. Delphi Poland S.A. - oddział w Gdańsku
113. Den Braven East Sp. z o.o.
114. Dendro Poland LTD Sp. z o.o.
115. DFDS Polska Sp. z o.o.
116. Doosan Babcock Energy Polska Sp. z o.o.
117. Dormax
118. Dräger Polska Sp. z o.o.
119. Duni European Finance Function Sp. z o.o
120. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
121. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - oddział w Katowicach
122. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - oddział w Kielcach
123. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - oddział w Krakowie
124. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - oddział w Łodzi
125. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - oddział w Warszawie
126. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - oddział w Wysokiej
127. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - oddział we Wrocławiu
128. E-FISH Sp. z o.o.
129. Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
130. Ekoland Sp. z o.o.
131. Electrical Components International Sp. z o.o.
132. Electrolux Polska Sp. z o.o. Zakład w Siewierzu
133. Electropoli-Galwanotechnika Sp. z o.o.
134. Elektroskandia Polska S.A.
135. Elpe Elektroprodukt Sp. z o.o.
136. EMO-FARM Sp. z o.o.
137. Eneria Sp. z o.o.
138. Enersys Sp. z o.o.
139. Enersys Sp. z o.o. Zakład Centrum Administracyjne w Bielsku-Białej
140. Eniro Polska Sp. z o.o.
141. Eniro Polska Sp. z o.o. - Centrum Usług Finansowych
142. ES-SYSTEM S.A.
143. EUROBOX Polska Sp. z o.o.
144. Europoles Kromiss Sp. z o.o.
145. Europoles Kromiss Sp. z o.o. - oddział w Chrzanowie
146. EUROVITA Sp. z o.o.
147. Expo Silesia Sp. z o.o.
148. Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
149. FAIST ChemTec Sp. z o.o.
150. Faurecia Automotive Polska S.A. Zakład mechanizmów
151. Faurecia Automotive Polska S.A. Zakład struktur
152. Faurecia Gorzów Wielkopolski S.A.
153. Faurecia Grójec R&D Center S.A.
154. Faurecia Legnica S.A.
155. Faurecia Wałbrzych S.A. Zakład Frames
156. Faurecia Wałbrzych S.A. Zakład Recliner
157. Faurecia Wałbrzych S.A. Zakład Soft&Trim
158. Federal Mogul Bimet S.A.
159. FEIN Polska Elektronarzędzia Sp. z o.o.
160. Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.
161. FEV Polska Sp. z o.o.
162. Ficomirrors Polska Sp. z o.o.
163. Final S.A.
164. Firma handlowa Rolnik S.J.
165. Firma produkcyjna z województwa dolnośląskiego
166. Firma produkcyjna z województwa łódzkiego
167. Firma produkcyjna z województwa opolskiego
168. Firma produkcyjna z województwa pomorskiego
169. Firma produkcyjna z województwa śląskiego
170. Firma produkcyjna z województwa śląskiego
171. Firma produkcyjna z województwa wielkopolskiego
172. Firma usługowa z województwa śląskiego
173. Firma usługowa z województwa świętokrzyskiego
174. Firma usługowa z województwa wielkopolskiego
175. FKS i M Spomasz S.A.
176. FM Produkty dla Stomatologii Sp.J.
177. FMC Technologies Sp. z o.o.
178. Foodmark Poland Sp. z o.o.
179. Formika Sp. z o.o.
180. Fortaco Sp. z o.o.
181. Foseco Foundry Vesuvius Poland Sp. z o.o.
182. FOTA S.A.
183. Fresh Start Bakeries Piekarnia Strzegom Sp. z o.o.
184. Frigoglass Sp. z o.o.
185. Galaauto Sp. z o.o.
186. Galeco Sp. z o.o.
187. Gates Polska Sp. z o.o.
188. GEA Technika Cieplna Sp. z o.o.
189. Georg Utz Sp. z o.o.
190. Govecs Poland Sp. z o.o.
191. Górażdże Cement S.A.
192. Górażdże Cement S.A. Przemiałownia Ekocem
193. GP People Sp. z o.o.
194. Groupe SEB Polska Sp. z o.o.
195. Groupe SEB Polska Sp. z o.o. - Centrum Usług Wspólnych
196. Growth Poland Sp. z o.o.
197. Grupa Ożarów S.A.
198. Grupa Ożarów S.A. - oddział Spedycja w Karsach
199. Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
200. Harsco Metals Polska Sp. z o.o. 50 Warszawa
201. Harsco Metals Polska Sp. z o.o. Biuro Zarządu
202. Harsco Metals Polska Sp. z o.o. Zakład nr 51 Ostrowiec Świętokrzyski
203. Harsco Metals Polska Sp. z o.o. Zakład nr 52 Zawiercie
204. Henkell&Co. VINPOL Polska Sp. z o.o.
205. Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.
206. Herlitz Sp. z o.o.
207. Hi-P Poland Sp. z o.o.
208. Hilton Foods Ltd. Sp. z o.o.
209. HIRSCH Porozell Sp. z o.o. - oddział w Łodzi
210. HIRSCH Porozell Sp. z o.o. - oddział we Wrocławiu
211. Hispano Suiza Polska Sp. z o.o.
212. HL Display Gliwice Sp. z o.o.
213. Honda Poland Sp. z o.o.
214. Hr Projekty Rozwoju
215. Huf Polska Sp. z o.o.
216. Huta Katowice Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.
217. Huta Łabędy S.A.
218. Hutchinson Poland Sp. z o.o. Zakład Bielsko -Biała
219. Hutchinson Poland Sp. z o.o. Zakład Żywiec 1
220. Hutchinson Poland Sp. z o.o. Zakład Żywiec 2
221. Hutchinson Polska Sp. z o.o. - Centrum Usług Wspólnych
222. Hyva Polska Sp. z o.o.
223. IBCS Polska Sp. z o.o.
224. ICN POLFA Rzeszów S.A.
225. IFM Ecolink Sp. z o.o.
226. IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - oddział w Wielbarku
227. ILAS Polonia S.A.
228. Inergy Automotive Systems Poland Sp. z o.o.
229. Infover S.A.
230. International Deco Logistics Sp. z o.o.
231. iQor AMS Sp. z o.o.
232. Ista Polska Sp. z o.o.
233. IT.integro Sp. z o.o.
234. itWORKS S.A.
235. JANTOŃ S.A. Sp.K.
236. Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.
237. JAWO Sp. z o.o.
238. JCommerce S.A.
239. Johnson Controls International Sp. z o.o.
240. Jumapol S.C.
241. Jurajska S.P.
242. K-EX Sp. z o. o.
243. Kanlux S.A.
244. KappAhl Polska Sp. z o.o.
245. Kemipol Sp. z o.o.
246. Kemipol Sp. z o.o. - oddział Złotniki - Wrocław
247. Kerry Polska Sp. z o.o.
248. Keylite RW Polska Sp. z o.o.
249. Keystone Consulting Sp. z o.o.
250. Kirchhoff Polska Sp. z o.o.
251. Kirchhoff Polska Sp. z o.o. - oddział w Gliwicach
252. Kleen-flo Europe Sp. z o.o.
253. KNORR-BREMSE Systemy dla Kolejowych Środków Lokomocji PL Sp. z o.o.
254. Koelner Łańcucka Fabryka Śrub Sp. z o.o.
255. Koelner Polska Sp. z o.o.
256. Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o.
257. Koelner Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.
258. KOLPORTER S.A.
259. Kompania Piwowarska S.A. Biuro Zarządu w Warszawie
260. Kompania Piwowarska S.A. Browar Białystok
261. Kompania Piwowarska S.A. Browar Poznań i Siedziba Spółki
262. Kompania Piwowarska S.A. Browar Tychy
263. Komputronik S.A.
264. Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
265. Krause Sp. z o.o.
266. Kvadrat Soft Cells Sp. z o.o.
267. Kwintet Polska Sp. z o.o.
268. La Femme Cosmetics S.A.
269. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. - oddział w Jarosławiu
270. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. - oddział w Legnicy
271. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. - oddział w Mielcu
272. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. - oddział w Tychach
273. Levi Strauss Poland Sp. z o.o.
274. LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
275. Lhoist Polska Sp. z o.o.
276. Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
277. LM Wind Power Blades Poland Sp. z o.o.
278. LM Wind Power Services Poland Sp. z o.o.
279. Logstor Polska Sp. z o.o.
280. Logstor Polska Sp. z o.o. - oddział w Elblągu
281. Logstor Polska Sp. z o.o. - oddział w Gliwicach
282. Logstor Polska Sp. z o.o. - oddział w Żorach
283. Logwin Air + Ocean Poland Sp. z o.o.
284. LUG S.A.
285. LUMAG Sp. z o.o.
286. Lynka Sp. z o.o.
287. M-Logistic Sp. z o.o.
288. Maco Pharma Polonia Sp. z o.o.
289. Mando Corporation Poland Sp. z o.o.
290. Marbet Sp. z o.o.
291. Marbet Sp. z o.o. Zakład Produkcji Mebli
292. Marcopol Sp. z o.o.
293. Marley Polska Sp. z o.o.
294. MBL Poland Sp. z o.o.
295. Mecalux Sp. z o.o.
296. Metal-Fach Sp. z o. o.
297. MeterTest Sp. z o.o.
298. MHM Paech
299. Midroc Alucrom Sp. z o.o.
300. Międzynarodowe Centrum Dystrybucji COTY Polska Sp. z o.o.
301. Miko Pac Sp. z o.o.
302. Monier Sp. z o.o.
303. MT-Silesia Sp. z o.o.
304. MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.
305. Multichem Sp. z o.o.
306. MW Lublin Sp. z o.o.
307. Nawigator Doradztwo Gospodarcze
308. Neapco Europe Sp. z o.o.
309. NEO24.PL Sp. z o.o.
310. Neonet S.A.
311. NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
312. Nibco Sp. z o.o.
313. Nifco Poland Sp. z o.o.
314. Nittan Euro Tech Sp. z o.o.
315. Nivette Fleet Management Sp. z o.o.
316. nkt cables S.A.
317. nkt cables Warszowice Sp. z o.o.
318. Oddział Drogowy UNIBEP S.A. w Łomży
319. Ogólnopolska sieć sklepów
320. Ogólnopolska sieć sklepów
321. Ogólnopolska sieć sklepów
322. OKECHAMP S.A. Zakład produkcyjny w Borucinie
323. Open Text Sp. z o.o.
324. Open-E Poland Sp. z o.o.
325. Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.
326. Otis Sp. z o.o.
327. Otis Sp. z o.o. - oddział w Gdańsku
328. Otis Sp. z o.o. - oddział w Krakowie
329. P.R.E.S.C.O. GROUP S.A.
330. Paks` D Sp. z o.o. Zakład "Siewierz"
331. Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
332. PBG S.A.
333. Pfeifer & Langen Polska S.A. Zakład produkcyjny w Gostyniu
334. Pfeifer & Langen Polska S.A. Zakład produkcyjny w Miejskiej Górce
335. Pfeifer & Langen S.A.
336. Pfeifer & Langen S.A. Glinojeck
337. PFO VETOS-FARMA Sp. z o.o.
338. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
339. Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
340. Pilkington IGP Sp. z o.o.
341. Pilkington IGP Sp. z o.o. - Biuro w Warszawie
342. Pilkington IGP Sp. z o.o. - oddział "MAŁOPOLSKA" w Krakowie
343. Pilkington IGP Sp. z o.o. - oddział "MAZOWSZE" w Skierniewicach
344. Pilkington IGP Sp. z o.o. - oddział "METAL" w Białymstoku
345. Pilkington IGP Sp. z o.o. - oddział "POMORZE" w Bydgoszczy
346. Pilkington IGP Sp. z o.o. - oddział "ŚLĄSK" we Wrocławiu
347. Pilkington IGP Sp. z o.o. - oddział w Szczecinie
348. Pilkington Polska Sp. z o.o.
349. PLUM Sp. z o.o.
350. PM Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
351. PMPoland S.A.
352. Pneumat System Sp. z o.o.
353. POL-INOWEX S.A.
354. Polatis Limited Sp. z o.o.
355. Politan Sp. z o.o. S.K.A.
356. Politan Sp. z o.o. S.K.A. - oddział w Czyżowicach
357. Politan Sp. z o.o. S.K.A. - oddział w Żywcu
358. Politeknik Sp. z o.o.
359. Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o.
360. Ponetex Logistics Sp. z o.o.
361. PPG Deco Polska Sp. z o.o.
362. Pretorius Sp. z o.o.
363. PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o.
364. Promat TOP Sp. z o.o.
365. PROMOTECH Sp. z o.o.
366. Proseat Sp. z o.o.
367. Prymat Sp. z o.o.
368. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A.
369. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Remontów Energetyki BESTAL Sp. z o.o.
370. Quantoo Sp. z o.o.
371. Raben Management Services Sp. z .o.o.
372. Rabugino Sp. z o.o.
373. Rawlplug S.A.
374. RCK Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.
375. Rector Polska Sp. z o.o.
376. Rehau Sp. z o.o.
377. Rehau Sp. z o.o. Biuro Handlowo-Techniczne w Gliwicach
378. Rehau Sp. z o.o. Biuro Handlowo-Techniczne w Warszawie
379. Rehau Sp. z o.o. Zakład produkcyjny w Śremie
380. Remet S.A.
381. Rileta Sp. z o.o.
382. Robert Bosch Sp. z o.o.
383. Roca Polska Sp. z o.o.
384. Roca Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Pool-Spa
385. Rolls-Royce Poland Sp. z o.o.
386. Rolls-Royce Poland Sp. z o.o. - Morskie Centrum Usług Serwisowych
387. Rolls-Royce Poland Sp. z o.o. - Regionalne Biuro Zakupowe
388. Roto Frank Sp. z o.o.
389. Rotomat Sp. z o.o.
390. RR Donnelley ESSC Poland Sp. z o.o.
391. RR Donnelley Europe Sp. z o.o. - Kraków zakład nr 1
392. RR Donnelley Europe Sp. z o.o. - Kraków zakład nr 2
393. RR Donnelley Europe Sp. z o.o. - Warszawa
394. RR Donnelley Starachowice Sp. z o.o.
395. RR Donnelley TSSC Poland Sp. z o.o.
396. RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.
397. S&T Services Polska Sp. z o.o.
398. Sage Automotive Interiors Poland Sp. z o.o.
399. Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.
400. Sanha Polska Sp. z o.o.
401. Sappi Fine Paper Europe Sp. z o.o.
402. SBB ENERGY S.A.
403. SBB ENERGY S.A. - oddział w Gliwicach
404. Scania Production Słupsk S.A.
405. Schott Poland Sp. z o.o.
406. Securing Sp.J.
407. Sensilab Polska Sp. z o.o. S.K.A
408. Serious Impact S.C.
409. Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
410. SFS intec Sp. z o.o.
411. SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
412. Shiloh Industries Sp. z o.o.
413. Siegenia-Aubi Sp. z o.o.
414. Sils Centre Gliwice Sp. z o.o.
415. Sistema Poland Sp. z o.o.
416. Sistema Poland Sp. z o.o. - oddział Bielsko-Biała
417. Sitech Sp. z o.o.
418. Sofrecom Polska Sp. z o.o.
419. Softex Data S.A.
420. Sonel S.A.
421. Soneta Sp. z o.o.
422. SPM Sp. z o.o.
423. SPM Sp. z o.o. - oddział w Łodzi
424. Stora Enso Poland S.A.
425. Stora Enso Poland S.A. Zakład w Łodzi
426. Stora Enso Poland S.A. Zakład w Mosinie
427. Stora Enso Poland S.A. Zakład w Tychach
428. Sumika Ceramics Poland Sp. z o.o.
429. Swedwood Poland Sp. z.o.o. - oddział w Skoczowie
430. T&P Polska Sp. z o.o.
431. TA Hydronics Sp. z o.o.
432. Tabiplast Sp. z o.o.
433. TAKT Sp. z o.o.
434. Tarkett-Polska Sp. z o.o.
435. TBAI Poland Sp. z o.o.
436. TBMECA Poland Sp. z o.o.
437. Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
438. Teleplan Polska Sp. z o.o.
439. TelForceOne S.A.
440. Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.
441. Thales Polska Sp. z o.o.
442. The Heating Company Poland Sp. z o.o.
443. Tikkurila Polska S.A.
444. Toba Consulting Sp. z o.o.
445. Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o.
446. Topex Sp. z o.o. Sp. K.
447. Touax Sp. z o.o.
448. Tower Automotive Polska Sp. z o.o.
449. Toyo Seal Poland Sp. z o.o.
450. TPV Displays Polska Sp. z o.o.
451. Transporeon Sp. z o.o.
452. TRI Poland Sp. z o.o.
453. TRI Poland Sp. z o.o. - oddział w Zagórzu
454. Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.
455. Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.
456. TRW Polska Sp. z o.o.
457. TRW Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pasów Bezpieczeństwa
458. TRW Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Poduszek Powietrznych
459. Tubes International Sp. z o.o.
460. TUI Poland Dystrybucja Sp. z o.o.
461. TUI Poland Sp. z o.o.
462. U-Cont Sp. z o.o.
463. UMC Poland Sp. z o.o.
464. UNIBEP S.A.
465. Unicard S.A.
466. UNIHOUSE Oddział UNIBEP S.A. w Bielsku Podlaskim
467. Uniwheels Production Poland Sp. z o.o.
468. UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.
469. Valeo Autosystemy Sp. z o.o.
470. Valmet Automotive Sp. z o.o.
471. Valmont Polska Sp. z o.o.
472. Valvex S.A.
473. Van Gansewinkel Sp. z o.o. - oddział w Krakowie
474. Van Gansewinkel Sp. z o.o. - oddział w Legnicy
475. Van Gansewinkel Sp. z o.o. - oddział w Oławie
476. Van Gansewinkel Sp. z o.o. - oddział w Tarnowie
477. VELUX NB Polska Sp. z o.o.
478. Vimanet sp. z o.o.
479. Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o.
480. Voith Industrial Services Sp. z o.o. - centrala
481. Voith Industrial Services Sp. z o.o. - oddział w Gliwicach
482. Voith Industrial Services Sp. z o.o. - oddział w Polkowicach
483. Voith Industrial Services Sp. z o.o. - oddział w Poznaniu
484. Vorwerk Dichtungssysteme Polska Sp. z o.o.
485. Vulcan Sp. z o.o.
486. WABCO Polska Sp. z o.o.
487. Wagony Świdnica S.A.
488. Wamtechnik Sp. z o.o.
489. Waterman International Polska Sp. z o.o.
490. Wezi-Tec Sp. z o.o.
491. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
492. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Dobrem
493. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Gnaszynie
494. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Honoratce
495. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Kunicach
496. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Kupnie
497. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Lęborku
498. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Oleśnicy
499. Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Zakład w Toruniu
500. Winkelmann Sp. z o.o.
501. Wokas S.A.
502. Wokas S.A. - oddział w Imszarze k. Białegostoku
503. Wokas S.A. - oddział w Stoczku k. Czemiernik
504. Wuwer Sp. z o.o.
505. Zakład Cementownia Rejowiec S.A.
506. Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A.
507. Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A. - wydział zamiejscowy w Chrzanowie
508. ZWS Silesia Sp. z o.o.